Sponsor ECO SA

Koniec Świata, gość Superkocik

28 października 2022 19:30 Sala Kameralna NCPP
Koniec Świata,  gość Superkocik
Koncertarchiwalne

Otwarcie- 18:30
19:30 gość: SUPERKOCIK
20.30 Koniec Świata


Druga część trasy zespołu Koniec Świata -  „Durny Tour”. Na płycie znalazło się dziesięć premierowych utworów. Nowe kompozycje charakteryzują się nowoczesnym brzmieniem oraz klimatem indie electronic.
Zespół Koniec Świata powstał na początku 2000 roku w Katowicach. W swojej twórczości poruszają się w klimatach alternatywnego rocka, folkowego ska-punka oraz ostatnio także trochę w indie electronic. Od 2000 roku zagrali bardzo dużo koncertów w Polsce, a także Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach, Słowacji i Ukrainie. Zespół występował na największych festiwalach, min: Przystanek Woodstock, Jarocin Festiwal, Seven Festival, Cieszanów Festival, Odjazdy itp. Teksty Końca Świata są bardzo ważnym i istotnym elementem ich twórczości. Do tej pory grupa wydała 7 albumów, z czego najbardziej znany tytuł to „Oranżada”.

SUPERKOCIK to młody zespół z Częstochowy, który wyrasta z tradycji jangle-pop, ale nie boi się łączyć jej z dream-popem I rock’n’rollem. Kwintet składający się z dwóch dziewczyn i trzech chłopaków chce zarażać energią, rozczulać tęsknotą oraz... zahaczać się o Twoją pamięć jak rzep.
To zespół umieszczony w nieco innej rzeczywistości. Intrygujący wokal łączy się tutaj z syntezatorowymi plamkami oraz gitarowym brzdękiem. Na koncertach to prawdziwa kopalnia energii oraz dobrego nastroju.
Wakacje. Słońce. Ciepło. Bez stresu... SUPERKOCIK nie chce budzić innych skojarzeń.
 

powrót
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X