Sponsor ECO SA

Michał Sołtan z zespołem - dostępny koncert, PJM, napisy i AD na żywo, pętla indukcyjna

30 listopada 2023 19.00 Sala Kameralna NCPP
Michał Sołtan z zespołem - dostępny koncert, PJM, napisy i AD na żywo, pętla indukcyjna
Koncertarchiwalne

Otwórz się na jazzowo – rockowe doświadczenie! Zapraszamy na bezpłatny i dostępny dla WSZYSTKICH, koncert Michała Sołtana z zespołem w Opolu!

30 listopada o godz. 19:00 w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu wystąpi Michał Sołtan - polski wokalista jazzowo-rockowy, multiinstrumentalista, aranżer, performer, producent i wydawca muzyczny. Sołtan zagra tego dnia wraz z zespołem w składzie: Mateusz Gramburg – (instrumenty klawiszowe), Grzegorz Bieżanek (gitara basowa), Gniewomir Tomczyk (perkusja).

Koncert będzie dostępny dla osób z niepełnosprawnościami wzroku, słuchu i ruchu. Na wydarzenie zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno osoby z niepełnosprawnościami, jak i bez niepełnosprawności.

WSTĘP: bezpłatny po wypełnieniu formularza zapisów - https://forms.gle/N6SERyi8z2zcUe349

* DOSTĘPNOŚĆ:
- audiodeskrypcja na żywo;
- asysta na miejscu wydarzenia – prosimy zgłosić potrzebę asysty mailowo na adres: michalina@kulturabezbarier.org lub tel. / SMS pod numerem: 793 996 475;
- tłumaczenie piosenek na polski język migowy;
- pętla indukcyjna;
- napisy polskie na żywo;
- dostępność dla osób poruszających się na wózkach.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
Data: 30 listopada, godz. 19:00 - 20:30
Czas trwania: 1,5 godz.
Miejsce: Narodowe Centrum Polskiej Piosenki - ul. Piastowska 14A, 45-081, Opole
Koncert będzie transmitowany na kanałach Youtube i Facebook Fundacji Kultury Bez Barier oraz RockAdRoll. Dostępność transmisji: napisy, PJM, audiodeskrypcja.

---
 O Michale Sołtanie:
Michał Sołtan to wokalista, gitarzysta, performer oraz producent, o którym szersza publiczność usłyszała po raz pierwszy w 2015 roku, podczas 9. edycji telewizyjnego show "Must Be The Music". Wówczas zachwycił jurorów nie tylko wyjątkowym głosem, ale też profesjonalnym podejściem do tworzenia autorskich utworów inspirowanych m.in. miłością do swojej dziewczyny, Magdaleny. Michał jednak — jak się okazało — tworzy muzykę od dawna. Jest Absolwentem Wydziału Jazzu Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie oraz liderem zespołu "Imagination Quartet", z którym występował w Chinach, Niemczech, Danii i oczywiście w Polsce. Podczas 55. KFPP w Opolu artysta został finalistą koncertu Debiuty.
Wspólnie z Magdaleną Maleną Jankowską od 2016 roku współtworzy performance "MaloGranie", który został doceniony przez Prezydenta Miasta Sopotu. Wystawiany był m.in. w Polsce, we Włoszech czy na Cyprze. Podczas wydarzenia Magdalena Malena Jankowska maluje obraz na żywo, a Michał Sołtan komponuje i wykonuje autorski repertuar muzyczny.
W 2021 roku podczas powszechnej izolacji spowodowanej pandemią Michał Sołtan wyszedł na balkon swojej kawalerki na warszawskim Śródmieściu, gdzie podpiął do wzmacniacza gitarę i zagrał autorski utwór. Jednak na jednym występnie się nie skończyło — przez ponad 60 dni, codziennie o stałej porze, muzyk dodawał sąsiadom otuchy, wykonując kolejne piosenki.
Obecnie Michał Sołtan walczy o nagrodę w programie "The Voice Of Poland".
O Rock’AD’Roll:
Koncert ‘’Sołtan z zespołem” stanowi częścią projektu Rock’AD’Roll, którego celem jest otwarcie świata muzyki na potrzeby osób niewidomych i g/Głuchych. Osobom niewidomym i niedowidzącym udostępniamy wizualne kody muzyki poprzez audiodeskrypcję teledysków i okładek płyt. Dla osób g/Głuchych organizujemy koncerty i przekłady tekstów utworów muzycznych na polski język migowy.
Na projekt składają się:
- serwis internetowy: https://rockadroll.pl z audiodeskrypcjami okładek płyt;
- organizacja koncertów tłumaczonych na polski język migowy;
- odsłuchy muzyczne;
- podcasty o dostępnej muzyce.
---
Organizator wydarzenia: Fundacja Kultury bez Barier.
Partnerzy: Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, Fundacja Akademia Młodych Głuchych, Streamuj.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

powrót
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy Kogeneracja
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X