Sponsor ECO SA

Siesta na tarasie: Atlvnta

5 sierpnia 2023 20:00 Taras Amfiteatru NCPP
Siesta na tarasie: Atlvnta
Koncertarchiwalne

ATLVNTA
Duet ATLVNTA czyli ostatnie wcielenie Kasi Golomskiej i Kamila Durskiego znanych kiedyś jako Lilly Hates Roses.
Debiutancki album duetu bazujący na elektronicznych beatach oraz soulowej energii z elementami alternatywnego rapu i nowofalowego popu  zdobył uznanie krytyków i branży muzycznej uzyskując 3 miejsce w rankingu albumów pop portalu Rytmy.pl.  Singiel “Umrzesz tak jak ja” stał się z kolei najchętniej słuchanym utworem redakcji popularnego “Aszdziennika”
ATLVNTA miała przyjemność zaprezentować swoją muzykę na wielu festiwalach w tym Open’er Park, Soundrive, Letnich Brzmieniach, Carbon Festival czy FEST Festival.
Integralną część stylu zespołu stanowią podszyte nihilistycznym leitmotivem teksty, będące zbiorem luźnych obserwacji codziennego życia, jego jasnych i mrocznych stron.  Bez tematów tabu. 
Taka jest też oprawa wizualna, subtelnie nawiązująca do okresu wczesnych lat zerowych -  Jak dodają sami artyści: Stawiamy ten czas i styl w nowym świetle, aktualnym pod względem produkcji oraz środków wyrazu,  filtrujemy go przez nas samych.
Autorem klipu do singla „Umrzesz tak jak ja” jest Mac Adamczak, reżyser teledysków Pezeta, PRO8L3Mu, czy Margaret. Z kolei szeroko komentowany klip “Od Jutra” wyreżyserował Marcin Gąska, autor m.in.: “Oczka w głowie” Tymka, Kuby Karasia i Urbańskiego.

-Wierzę, że nasz album przekazuje pozytywny komunikat. – mówi Kamil, który jest autorem większości tekstów. – Teksty są nieco nostalgiczne - dołujący jest może tylko jeden - jednak zależało nam, żeby to była przyjemna podróż. Podczas pisania fascynowała mnie słabość człowieka jako cecha, która jest normalna, wybaczalna. Jednym z motywów przewodnich jest to, żeby przestać się karać za rzeczy, których już nie zmienimy.
Więcej o duecie: https://media.universalmusic.pl/129201-lilly-hates-roses-nie-zyje
single: 
Umrzesz tak jak ja: https://youtu.be/8tL4gJiSwNU
Anthrax: https://youtu.be/d8pSHQw2ePc
Od Jutra: https://youtu.be/EwB95grPBJ8
Bukiet Czarnych Róż: https://youtu.be/HQKqrP1xQQE

naked relaxing – DJ i producent mieszkający w Warszawie, rezydent Projektu LAB i gospodarz cyklu “naked”. Miesza rave’y Londynu z brudem Berlina i to wszystko posypuje trance’owym brokatem. Dużo techno, dużo trance’u, dużo własnych, niewydanych numerów i dużo skakania – bez kompromisów. Występował z takimi artystami jak Mall Grab, VTSS czy Hector Oaks. Jest Twoim technomate. 140 bpm pure rave. PS. Na początku tego roku ukazała się nakładem Potop Records bardzo dobra, mocna, ale zróżnicowana epka pt. „naked”.

 

powrót
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy Kogeneracja
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X