Sponsor ECO SA

XII Opolski Festiwal Gór - WARSZTATY GÓRSKIE DLA DZIECI

14 października 2023 12:00 Sala Kameralna NCPP
XII Opolski Festiwal Gór - WARSZTATY GÓRSKIE DLA DZIECI
Wydarzeniearchiwalne
Poznajemy "kuchnię" górskich eskapad: planowanie bezpieczeństwo, sprzęt - a może rozbijemy namiot? Będzie przygodowo i radośnie :)
Warsztaty poprowadzi Alicja Kuchar, przewodniczka górska i edukatorka.

Alicja o sobie:
Zawodowo na różnych płaszczyznach spotykam się z ludźmi, szczególnie tymi młodszymi- jako nauczycielka przedszkola, trenerka umiejętności społecznych i edukatorka.
W swojej pracy podążam ścieżką alternatywnej edukacji, a szczególne miejsce na liście moich inspiracji zajmuje pedagogika Marii Montessori i Porozumienie bez Przemocy. Wspieram nauczycieli i rodziców w komunikacji z dzieckiem i w tworzeniu mu bezpiecznej przestrzeni do rozwoju, współpracuję z rodzinami, które zdecydowały się na edukację domową, zabierając dzieci w teren w ramach tzw. Leśnej Szkoły w okolicach Puszczy Kampinoskiej.

Żywy, autentyczny kontakt z naturą, w szczególności w otoczeniu Gór , bycie w ruchu i czerpanie z wspólnie podejmowanego w takich okolicznościach wysiłku oraz  podróż pełna ciekawości siebie i świata to nieodłączne elementy mojej codziennej rzeczywistości. Ponieważ doceniam też ich wielką wartość w rozwoju Młodego Człowieka, to właśnie tym kawałkiem zdecydowałam się dzielić z innymi- między innymi w ramach festiwalowych spotkań.

powrót
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy Kogeneracja
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X