Sponsor ECO SA

Niezbędnik bywalca NCPP

Niezbędnik bywalca NCPP, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć, zanim wybierzesz się do nas na koncert.

Bilety

Istnieją dwie możliwości kupna biletu:
  • Przez Internet – w tym celu klikamy na baner danego koncertu. Po prawej stronie znajduje się napis „kup bilet”. Po kliknięciu czytamy uważnie regulamin i postępujemy według wskazówek. Bilet zostanie wysłany na wskazany adres mailowy po uprzednim opłaceniu.
  • Osobiście – bilety można kupić w kasie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w godzinach od 9.30 do 17.30 (w dniu, w którym w Amfiteatrze odbywa się impreza biletowana, kasa jest czynna od 9.30 do 21.00). Podczas koncertów odbywających się w Sali Kameralnej dodatkowo czynna jest kasa od strony ul. Piastowskiej - godziny otwarcia 18.30 -21.00.

Rozpoczęcie koncertu

Dokładna godzina rozpoczęcia koncertu jest zawsze podana na naszej stronie internetowej, na biletach oraz na plakatach. Zazwyczaj jest to godzina 20:00, choć wyjątkiem są imprezy kabaretowe i teatralne oraz występy, gdy jednego dnia pełnowymiarowy koncert gra więcej niż jeden zespół. Dlatego bądźcie czujni! Wejście do Narodowego Centrum Polskiej Piosenki jest możliwe na godzinę przed rozpoczęciem imprezy.

Ograniczenia wiekowe

Zapraszamy do nas każdego, kto ukończył 16 lat. Osoby młodsze też są mile widziane, jednak muszą przyjść na koncert z dorosłym opiekunem. Na imprezy organizowane przez NCPP dzieci do lat 7 wchodzą za darmo (nie dotyczy KFPP).

Aparaty fotograficzne i filmowanie

Zarówno fotografowanie jak i filmowanie koncertów jest zabronione. Do tej zasady muszą stosować się również przedstawiciele mediów. Nie jest to nasz pomysł, a ustalenie wynikające z kontraktów zawieranych z artystami. Wszyscy, którzy chcą fotografować lub filmować, muszą skontaktować się wcześniej z nami, abyśmy mogli ustalić szczegóły z artystami.

Szatnia

Podczas koncertów w Sali Kameralnej mogą Państwo skorzystać z bezpłatnej szatni.

Papierosy

W związku z wejściem w życie 15 listopada 2010 roku tzw. ustawy antynikotynowej, palenie wyrobów tytoniowych jest zabronione na terenie NCPP.

Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X