O nas

F.A.Q.

Niezbędnik bywalca NCPP, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć, zanim wybierzesz się do nas na koncert.

Bilety

Istnieją dwie możliwości kupna biletu:
  • Przez Internet – w tym celu klikamy na baner danego koncertu. Na dole nowo otwartej strony znajduje się napis „rezerwuj bilet”. Po kliknięciu czytamy uważnie regulamin i postępujemy według wskazówek.
  • Osobiście – bilety można kupić w kasie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w godzinach od 10 do 18 (w dniu, w którym a Amfiteatrze odbywa się impreza, kasa jest czynna od 10 do 21) oraz w Kiosku Kulturalnym, który znajduje się na ul. Piastowskiej 17.
Dane do przelewu:

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
Bank Millennium SA, ul. 1 Maja 6, 45-068 Opole
Numer konta: 59 1160 2202 0000 0002 1171 5628

Odbiór rezerwacji

Rezerwacje można odebrać na godzinę przed koncertem w kasie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. W sezonie zimowo-jesiennym, kiedy koncerty odbywają się w Sali Kameralnej, kasa znajduje się w wejściu od strony ul. Piastowskiej. W przypadku gdy koncerty odbywają się na scenie amfiteatru, bilety można odebrać przy wejściu od strony lodowiska Toropol. Osoba odbierająca rezerwacje musi mieć ze sobą dowód tożsamości.

Wejście do środka a godzina rozpoczęcia

Dokładna godzina jest zawsze podana na naszej stronie internetowej i na plakatach. Zazwyczaj jest to godzina 20:00, choć wyjątkiem są imprezy kabaretowe i teatralne oraz występy, gdy jednego dnia pełnowymiarowy koncert gra więcej niż jeden zespół. Dlatego bądźcie czujni! Wejście do Narodowego Centrum Polskiej Piosenki jest możliwe na godzinę przed rozpoczęciem imprezy.

Ograniczenia wiekowe

Zapraszamy do nas każdego, kto ukończył 16 lat. Osoby młodsze też są mile widziane, jednak muszą przyjść na koncert z dorosłym opiekunem. Na imprezy organizowane przez NCPP dzieci do lat 7 wchodzą za darmo (nie dotyczy KFPP).

Aparaty fotograficzne i filmowanie

Zarówno fotografowanie jak i filmowanie koncertów jest zabronione. Do tej zasady muszą stosować się również przedstawiciele mediów. Nie jest to nasz pomysł, a ustalenie wynikające z kontraktów zawieranych z artystami. Wszyscy, którzy chcą fotografować lub filmować, muszą skontaktować się wcześniej z nami, abyśmy mogli ustalić szczegóły z artystami.

Szatnia

Podczas koncertów w Sali Kameralnej mogą Państwo skorzystać z bezpłatnej szatni.

Papierosy

W związku z wejściem w życie 15 listopada 2010 roku tzw. ustawy antynikotynowej, palenie wyrobów tytoniowych jest zabronione na terenie całego amfiteatru.

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję