Sponsor ECO SA

NIEZBĘDNIK BYWALCA NCPP

Niezbędnik bywalca NCPP, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć, zanim wybierzesz się do nas na koncert.


Bilety

Istnieją dwie możliwości kupna biletu:

  • Przez Internet – w tym celu klikamy na baner danego koncertu. Po prawej stronie znajduje się napis „kup bilet”. Po kliknięciu czytamy uważnie regulamin i postępujemy według wskazówek. Bilet zostanie wysłany na wskazany adres mailowy po uprzednim opłaceniu.
  • Osobiście – bilety można kupić w kasie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w godzinach od 9.30 do 17.30 (w dniu, w którym w Amfiteatrze odbywa się impreza biletowana, kasa jest czynna od 9.30 do 21.00). Podczas koncertów odbywających się w Sali Kameralnej dodatkowo czynna jest kasa od strony ul. Piastowskiej - godziny otwarcia 18.30 -21.00.

Rozpoczęcie koncertu

Dokładna godzina rozpoczęcia koncertu jest zawsze podana na naszej stronie internetowej, na biletach oraz na plakatach. Zazwyczaj jest to godzina 20:00, choć wyjątkiem są imprezy kabaretowe i teatralne oraz występy, gdy jednego dnia pełnowymiarowy koncert gra więcej niż jeden zespół. Dlatego bądźcie czujni! Wejście do Narodowego Centrum Polskiej Piosenki jest możliwe na godzinę przed rozpoczęciem imprezy.

Ograniczenia wiekowe

Osoby niepełnoletnie poniżej 16 lat posiadające bilet wstępu lub inny dokument umożliwiający wstęp na imprezę muszą znajdować się pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna.
Osoby niepełnoletnie w wieku od 16 do 18 lat, posiadające bilet lub inny dokument umożliwiający wstęp muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna na udział w koncercie.
Dzieci do lat 7 mają wstęp bezpłatny na imprezy organizowane przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Amfiteatrze NCPP i Sali Kameralnej, z wyłączeniem koncertów odbywających się w cyklu ,,Dziecięce encepence’’. 

Aparaty fotograficzne i filmowanie

Przedstawiciele prasy, radia i innych mediów muszą posiadać ważną akredytację na imprezę.
NCPP zastrzega sobie prawo do odmówienia wniesienia na teren Imprezy lub użycia w trakcie Imprezy aparatu fotograficznego, kamery lub innego sprzętu nagrywającego audio-video.

Szatnia

Podczas koncertów w Sali Kameralnej można skorzystać z bezpłatnej szatni.

Papierosy

W związku z wejściem w życie 15 listopada 2010 roku Ustawy antynikotynowej, palenie wyrobów tytoniowych jest zabronione na terenie NCPP.

Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy Kogeneracja
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X