Sponsor ECO SA

Piosenka "Muzyka kosmosu"


MUZYKA KOSMOSU


„Muzyka Kosmosu” to skomponowany i wyprodukowany przez Roberta Cichego utwór, który śpiewa Natalia Nykiel. Utwór promuje słuchowisko „Planeta Muzyka”, zrealizowane przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki.
Utwór oparty jest na popowo gitarowym klimacie, gdzie punktem wyjścia jest gitara akustyczna, słyszymy także banjo oraz subtelne elementy elektroniczne. Całość dopełnia Natalia Nykiel, która swoim wokalem nadała piosence ostateczne brzmienie. Artyści przy utworze „Muzyka Kosmosu” współpracowali ze sobą po raz pierwszy i od 30 listopada możemy usłyszeć efekt tej kooperacji. Za miks i master odpowiada Arek Kopera ze studia Black Kiss Records. W tym dniu odbędzie się także utrzymana w konwencji animacji premiera lyric video do utworu.

„Muzyka Kosmosu” zapowiada słuchowisko „Planeta Muzyka” (premiera słuchowiska: 6.12.2023), napisane przez Joannę Jagiełło, cenioną autorkę książek dla dzieci i młodzieży. To wciągająca opowieść o grupie przyjaciół, którzy w niewyjaśnionych okolicznościach trafiają w przestrzeń kosmiczną, aby dzięki muzyce przeżyć niesamowite przygody i odkryć wiele tajemnic, które skrywa planeta Muzyka.
Zapraszamy w muzyczną międzyplanetarną podróż!
 
 

Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy Kogeneracja
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X