Sponsor ECO SA

Aktualności

Opolskie Eliminacje do Debiutów

Opolskie Eliminacje do Debiutów11.03.2024

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu informuje, że zakonczyło przyjowanie zgłoszeń do Opolskich Eliminacji do Debiutów 61. KFPP. Wyniki konkursu opublikujemy 24.04.2024. 
Konkurs na plakat

Konkurs na plakat08.03.2024

Serdecznie zapraszamy artystów i artystki do udziału w konkursie na projekt plakatu ,,#łączymykoncertowo”. Celem konkursu jest wykonanie projektu plakatu będącego zobrazowaniem idei ,,łączymy koncertowo’’. Hasła można użyć jako inspiracji, poddać go interpretacji lub wykorzystać jako motyw przewodni projektu.
Mecenat ECO Logistyka

Mecenat ECO Logistyka01.03.2024

Miło nam poinformować, że spółka ECO Logistyka po raz kolejny została Mecenasem Narodowego Centrum Polskiej Piosenki.
Plany Tyflograficzne NCPP

Plany Tyflograficzne NCPP24.11.2023

Plan tyflograficzny to mapa dotykowa, dzięki której dowiesz się jak wygląda budynek Amfiteatru. Mapy umożliwią Ci zapoznanie się z obiektem, a tym samym ułatwią poruszanie się podczas wydarzeń organizowanych w Amfiteatrze.
XII Opolski Festiwal Gór

XII Opolski Festiwal Gór03.10.2023

Zapraszamy na kolejną odsłonę święta gór w Opolu! Wierzymy w to, że klimat, który co roku tworzą widzowie i zaproszeni goście znów zaczaruje nas i pozwoli uwierzyć, że góry mogą łączyć również na nizinach. Organizatorem wydarzenia jest Narodowe Centrum Polskiej Piosenki.
Wyniki konkurs na projekt plakatu

Wyniki konkurs na projekt plakatu10.05.2023

Pragniemy poinformować, że 9 maja 2023 roku jury konkursowe w składzie: Ola Niepsuj, Tomek Kuczma, Bartosz Posacki po przeprowadzonych obradach, postanowiło nagrodzić następujących artystów: Marta Kozikowska - I miejsce, Bartosz Trojanowski - II miejsce, Anna Kaźmierak - III miejsce.
pokaż więcej
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy Kogeneracja
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X