Sponsor ECO SA

Amfiteatr oczami dziecka

Amfiteatr oczami dziecka10.06.2021

Czy wiecie, że amfiteatr skończył właśnie 10 lat? Ale jak to? Tyle co ja? Zapyta wielu z Was. Niemożliwe, przecież amfiteatr był tu zawsze, tak mówiła babcia! Oczywiście! Babcia ma rację, dawny amfiteatr był tu już w 1963 roku, jednak upływający czas nie obchodził się z nim łaskawie i trzeba było go naprawić. W 2011 powstał nowy Amfiteatr, a z MOKu powstało NCPP.
Ikony opolskich festiwali

Ikony opolskich festiwali04.06.2021

Zapraszamy do udziału w konkursie! Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych projektów plakatów, przedstawiających kultowe postaci polskiej muzyki rozrywkowej, które pojawiały się na deskach opolskiego amfiteatru podczas Krajowych Festiwali Piosenki Polskiej.
PRZEBOJEM NA MURAL - WYNIKI

PRZEBOJEM NA MURAL - WYNIKI04.05.2021

Konkurs "Przebojem na mural" rozstrzygnięty! Pragniemy poinformować, że jury w składzie: Mariusz Waras, Wojciech Kołacz, Bartłomiej Trzos, Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski i Magdalena Matyjaszek - Naczelnik Wydziału Kultury Urzędu Miasta Opola postanowiło nagrodzić następujących artystów:
Muzyczne rozmowy o emocjach

Muzyczne rozmowy o emocjach22.03.2021

Drogie dzieci, szanowni rodzice! Z wielką radością przedstawiamy nasz nowy cykl, czyli "Muzyczne rozmowy o emocjach", który stworzyliśmy wraz z AgataSwieton! Startujemy 28 marca o godz.11.00. W każdą niedzielę na naszym kanale w serwisie youtube znajdziecie nowe odcinki. Do zobaczenia!
Otwarta Scena NCPP

Otwarta Scena NCPP15.01.2021

Szanowni artyści! Po raz kolejny otwieramy swoje podwoje i umożliwiamy Wam odbycie próby swojego zespołu w niezwykle komfortowych warunkach, przy użyciu najwyższej klasy nagłośnienia i oświetlenia, o które zadbają nasi realizatorzy! Dodatkowo swój materiał z próby możecie zarejestrować.

O Nas01.01.2021

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki to jedyne w Opolu miejsce, w którym koncerty odbywają się przez cały rok. Bez względu na aurę z kilku naszych scen rozbrzmiewa muzyka niemal każdego rodzaju. Narodowe Centrum Polskiej Piosenki jest również zarządcą muzycznej wizytówki Opola – amfiteatru, w którym odbywa się Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej.
pokaż więcej
Projekt POIS.08.01.00-00-1001/16

Partnerzy

Miasto Opole Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy