Sponsor ECO SA

Aktualności

Oferta Pracy w NCPP

Oferta Pracy w NCPP02.07.2024

Poszukujemy pracownika na stanowisko Konserwatora (pełen etat). Oferujemy pracę w małym zespole, polegająca na dbaniu o Amfiteatr NCPP i jego otoczenie. Umiejętności "złotej raczki", zamiłowanie do pielęgnacji roślin - mile widziane.
Wyniki konkurs na projekt plakatu

Wyniki konkurs na projekt plakatu27.05.2024

Pragniemy poinformować, że jury konkursowe w składzie: Gosia Herba, Patryk Mogilnicki, Michał Krawiec po przeprowadzonych obradach, postanowiło nagrodzić następujących artystów: Ewelina Kędzia - I miejsce, Aleksandra Klóska - II miejsce, Dominik Kamiński - III miejsce.
Opolskie Eliminacje do Debiutów

Opolskie Eliminacje do Debiutów11.03.2024

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu informuje, że zakonczyło przyjowanie zgłoszeń do Opolskich Eliminacji do Debiutów 61. KFPP. Wyniki konkursu opublikujemy 24.04.2024. 
Konkurs na plakat

Konkurs na plakat08.03.2024

Serdecznie zapraszamy artystów i artystki do udziału w konkursie na projekt plakatu ,,#łączymykoncertowo”. Celem konkursu jest wykonanie projektu plakatu będącego zobrazowaniem idei ,,łączymy koncertowo’’. Hasła można użyć jako inspiracji, poddać go interpretacji lub wykorzystać jako motyw przewodni projektu.
Mecenat ECO Logistyka

Mecenat ECO Logistyka01.03.2024

Miło nam poinformować, że spółka ECO Logistyka po raz kolejny została Mecenasem Narodowego Centrum Polskiej Piosenki.
Plany Tyflograficzne NCPP

Plany Tyflograficzne NCPP24.11.2023

Plan tyflograficzny to mapa dotykowa, dzięki której dowiesz się jak wygląda budynek Amfiteatru. Mapy umożliwią Ci zapoznanie się z obiektem, a tym samym ułatwią poruszanie się podczas wydarzeń organizowanych w Amfiteatrze.
pokaż więcej
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy Kogeneracja
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X