Sponsor ECO SA

Aktualności

Wyniki konkurs na projekt plakatu

Wyniki konkurs na projekt plakatu10.05.2023

Pragniemy poinformować, że 9 maja 2023 roku jury konkursowe w składzie: Ola Niepsuj, Tomek Kuczma, Bartosz Posacki po przeprowadzonych obradach, postanowiło nagrodzić następujących artystów: Marta Kozikowska - I miejsce, Bartosz Trojanowski - II miejsce, Anna Kaźmierak - III miejsce.
Opolskie Eliminacje do Debiutów 60. kfpp

Opolskie Eliminacje do Debiutów 60. kfpp14.04.2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zwyciężczynią opolskich eliminacji do koncertu „Debiuty” podczas 60. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu została Klaudia Kowalik.
Konkurs na projekt plakatu

Konkurs na projekt plakatu07.03.2023

Zapraszamy artystów i artystki do udziału w konkursie na projekt plakatu! Tematyka projektów powinna być inspirowana postaciami polskiej sceny muzycznej z ostatniej dekady (lata 2012 – 2022).
USŁYSZ ODRĘ: Sample Pack

USŁYSZ ODRĘ: Sample Pack10.11.2022

„Usłysz Odrę. Historie w rzece ukryte” to projekt złożony z szeregu działań, zrealizowanych przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w 2022 roku. To interdyscyplinarne przedsięwzięcie, którego głównym celem było przedstawienie Odry jako niezwykle przyjaznej społecznie przestrzeni, z ogromnym, kulturotwórczym potencjałem.
CZARNE DUSZE

CZARNE DUSZE21.10.2022

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki oraz Łukasz Orbitowski mają przyjemność zaprosić na cykl pt. "Czarne dusze". Nowe odcinki pojawiać się będą co środę na naszym kanale YouTube oraz Spotify. 
XI Opolski Festiwal Gór

XI Opolski Festiwal Gór06.10.2022

Zapraszamy na kolejną odsłonę święta gór w Opolu! Wierzymy w to, że klimat, który co roku tworzą widzowie i zaproszeni goście znów zaczaruje nas i pozwoli uwierzyć, że góry mogą łączyć również na nizinach. Organizatorem wydarzenia jest Narodowe Centrum Polskiej Piosenki.
pokaż więcej
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X