Sponsor ECO SA

Aktualności

USŁYSZ ODRĘ: Sample Pack

USŁYSZ ODRĘ: Sample Pack10.11.2022

„Usłysz Odrę. Historie w rzece ukryte” to projekt złożony z szeregu działań, zrealizowanych przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w 2022 roku. To interdyscyplinarne przedsięwzięcie, którego głównym celem było przedstawienie Odry jako niezwykle przyjaznej społecznie przestrzeni, z ogromnym, kulturotwórczym potencjałem.
CZARNE DUSZE

CZARNE DUSZE21.10.2022

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki oraz Łukasz Orbitowski mają przyjemność zaprosić na cykl pt. "Czarne dusze". Nowe odcinki pojawiać się będą co środę na naszym kanale YouTube oraz Spotify. 
XI Opolski Festiwal Gór

XI Opolski Festiwal Gór06.10.2022

Zapraszamy na kolejną odsłonę święta gór w Opolu! Wierzymy w to, że klimat, który co roku tworzą widzowie i zaproszeni goście znów zaczaruje nas i pozwoli uwierzyć, że góry mogą łączyć również na nizinach. Organizatorem wydarzenia jest Narodowe Centrum Polskiej Piosenki.
Opolskie Eliminacje do Debiutów 59. KFPP - Wyniki

Opolskie Eliminacje do Debiutów 59. KFPP - Wyniki14.04.2022

Pragniemy poinformować, że zwycięzcą tegorocznych "Opolskich Eliminacji do koncertu Debiuty" w ramach 59. KFPP został zespół sskjegg • szeg Wyboru dokonało jury w składzie: Kasia Nowicka, Bartek Winczewski i Agnieszka Jurowicz. Gratulujemy!
Muzyka w mieście, miasto w muzyce - Wyniki

Muzyka w mieście, miasto w muzyce - Wyniki08.03.2022

Celem konkursu było wyłonienie najciekawszych projektów plakatów, przedstawiających graficzną ilustrację związaną z tematem zawartym w tytule konkursu, tj. obecności muzyki w przestrzeni miejskiej ...
Nowoczesny system nawigacji dla osób z niepełnosprawnością wzroku w NCPP

Nowoczesny system nawigacji dla osób z niepełnosprawnością wzroku w NCPP01.03.2022

Nowoczesny system nawigacji dla osób z niepełnosprawnością wzroku w NCPP! YourWay to nowoczesny system ułatwiający poruszanie się ...
pokaż więcej
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X