Sponsor ECO SA

Amfiteatr oczami dziecka

Konkurs "Amfiteatr oczami dziecka"

Czy wiecie, że amfiteatr skończył właśnie 10 lat? Ale jak to? Tyle co ja? Zapyta wielu z Was. Niemożliwe, przecież amfiteatr był tu zawsze, tak mówiła babcia!

Oczywiście! Babcia ma rację, dawny amfiteatr był tu już w 1963 roku, jednak upływający czas nie obchodził się z nim łaskawie i trzeba było go naprawić. W 2009 roku ruszyła budowa, było dużo hałasu, a maszyny i ludzie pracowali jak mróweczki. Dzięki temu w 2011 roku świętowaliśmy otwarcie nowego amfiteatru, a Miejski Ośrodek Kultury stał się Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.

Z okazji naszego święta zapraszamy Was do udziału w konkursie. Stwórzcie dla nas makiety przedstawiające amfiteatr Waszymi oczami. Materiały dowolne, ale wiadomo, że najlepsze te ekologiczne. Wybrane prace zaprezentujemy w holu amfiteatru, tak aby mogli podziwiać je nasi goście.

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych projektów w formie  makiety  przedstawiających  Amfiteatr Tysiąclecia z okazji 10-lecia utworzenia Narodowego Centrum Polskiej Piosenki i modernizacji Amfiteatru.

Komisja złożona z pracowników Narodowego Centrum Polskiej Piosenki wybierze 10 najciekawszych prac, które zostaną udostępnione publicznie na wystawie zorganizowanej w holu Amfiteatru podczas Nocy Kultury w dniu 25.06.2021 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.ncpp.opole.ploraz na facebooku NCPP.2.Dla autorów trzech nagrodzonych prac zostaną ufundowane nagrody rzeczowe, dla 7 innych wyróżnionych uczestników konkursu przygotowane zostaną pakiety gadżetów NCPP.

 

Załączniki:


powrót
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy

Miasto Opole Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X