Sponsor ECO SA

Aktualności

Opolskie Eliminacje do Debiutów 59. KFPP - Wyniki

Opolskie Eliminacje do Debiutów 59. KFPP - Wyniki14.04.2022

Pragniemy poinformować, że zwycięzcą tegorocznych "Opolskich Eliminacji do koncertu Debiuty" w ramach 59. KFPP został zespół sskjegg • szeg Wyboru dokonało jury w składzie: Kasia Nowicka, Bartek Winczewski i Agnieszka Jurowicz. Gratulujemy!
Muzyka w mieście, miasto w muzyce - Wyniki

Muzyka w mieście, miasto w muzyce - Wyniki08.03.2022

Celem konkursu było wyłonienie najciekawszych projektów plakatów, przedstawiających graficzną ilustrację związaną z tematem zawartym w tytule konkursu, tj. obecności muzyki w przestrzeni miejskiej ...
Nowoczesny system nawigacji dla osób z niepełnosprawnością wzroku w NCPP

Nowoczesny system nawigacji dla osób z niepełnosprawnością wzroku w NCPP01.03.2022

Nowoczesny system nawigacji dla osób z niepełnosprawnością wzroku w NCPP! YourWay to nowoczesny system ułatwiający poruszanie się osobom z niepełnosprawnością wzroku – niewidomym i niedowidzącym.
System Pętli Indukcyjnej

System Pętli Indukcyjnej05.10.2021

Korzystasz z aparatów słuchowych? Masz implant słuchowy?  Dzięki  zainstalowaniu systemu pętli indukcyjnej miłośnicy wydarzeń muzycznych ze szczególnymi potrzebami  mogą w pełni  korzystać z  oferty Narodowego Centrum Polskiej Piosenki.
Frania w amfiteatrze

Frania w amfiteatrze26.08.2021

„Frania w amfiteatrze” to opowieść dla dzieci, która zabierze je za kulisy sceny festiwalowej, wciągnie w śledztwo i udowodni, że muzyka może łączyć nie tylko pokolenia, ale także gatunki.
IKONY OPOLSKICH FESTIWALI

IKONY OPOLSKICH FESTIWALI20.08.2021

W dniu 18 sierpnia 2021 roku jury konkursowe w składzie: Magdalena Hlawacz, Andrzej Pągowski i Dawid Ryski, po przeprowadzonych obradach, postanowiło nagrodzić artystów.
pokaż więcej
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X