Sponsor ECO SA

Frania w amfiteatrzeZnacie to miejsce, gdzie można oglądać gwiazdy w pełnym świetle reflektorów, gdzie muzyka porywa ludzi do tańca i gdzie mieszkają najbardziej muzykalne lisy na świecie? „Frania w Amfiteatrze” to pełna przygód opowieść, w której muzyka łączy nie tylko pokolenia, ale także gatunki. Zajrzyjcie z Franią za kulisy Narodowego Centrum Polskiej Piosenki i dajcie się wciągnąć w fascynujące śledztwo.

Książka do nabycia w kasach NCPP oraz w sklepie intermetowym: SKLEP NCPP

Autorzy:Magdalena Schatt-Skotak - zabiegana mama Hani i Olusia. Kocha Opole, spacery po lesie i książki, zwłaszcza historie dla dzieci - nałogowo je czyta, pisze i opowiada do poduszki. Jest autorką doskonale przyjętej bajki dla dzieci pt.  "Łysolka i długowłosy".
Hej! Nazywam się Marek Szymczak i jestem ilustratorem. Urodziłem się w Gliwicach, ale sercem jestem związany z Opolem, a szczególnie z Wydziałem Sztuki UO, gdzie studiowałem i gdzie prowadzę zajęcia. Zawodowo zajmuję się tworzeniem ilustracji 2d dla korporacji, do animacji reklamowych oraz książek. Lubię gry komputerowe, książki fantasy, wyprawy do kina i spacery po lesie. Moje prace można zobaczyć na instagramie @markszymczakpowrót
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X