Sponsor ECO SA

Współpraca

Dawid Ryski

Dawid Ryski
https://www.behance.net/talkseek

Autor licznych ilustracji prasowych (The Washington Post, The Wall Street Journal, L' Optimum, American Lawyer Magazine, Esquire) oraz wielu plakatów koncertowych. Twórca okładek płyt i projektów graficznych dla firm odzieżowych. Perkusista Penthouse'u. Z zawodu architekt krajobrazu. Mieszka i pracuje w Puławach.

plakat_Ola_Niepsuj

Ola Niepsuj
https://www.facebook.com/niepsujola

Jest ilustratorką i graficzką, mieszka i pracuje w Warszawie. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Studiowała też w Portugalii: w Escola Superior de Artes e Design de Matosinhos oraz Faculdade de Belas Artes da Universidade do Porto. Ola Niepsuj projektuje plakaty, identyfikacje wizualne oraz infografiki. Ilustrując, zręcznie komentuje rzeczywistość w polskich i zagranicznych magazynach i książkach. Jest autorką identyfikacji wizualnych dla szwajcarskiego festiwalu literackiego "Babel", nowojorskiego festiwalu teatralnego Unergroundzero i współautorką portugalskiego Guimarães Jazz Festival, projektowała dla marek takich jak: Nike, Converse, HBO, Braun, Apple Polska. Prace Oli Niepsuj zdobyły srebrny medal ‘Society' od Illustrators NYC w 2017 roku, trzykrotnie wyróżniono je w prestiżowym roczniku ‘American Illustration' i dwukrotnie nagrodzono złotem w konkursie Klubu Twórców Reklamy. Jej twórczość zdobyła uznanie na ponad 130 wystawach w Polsce i 30 innych krajach.

plakat_Ola_Niepsuj

Michał Loba
https://www.instagram.com/lobamichal

Grafik, ilustrator, absolwent communication design (2016). Tworzy plakaty do wydarzeń kulturalnych, koncertów, spektakli. Współpracował m.in. z klubami Pogłos, Plan B, Plac Zabaw nad Wisłą, CSW Zamek Ujazdowski, Instytutem Adama Mickiewicza. Jego ilustracje pojawiły się w KTW, Zwykłe Życie, Trzy Czte Ry. Za granicą tworzył ilustracje m.in. dla magazynu Esquire UK oraz portalu It’s Nice That. Jest jednym z dwudziestu dwóch polskich ilustratorów zebranych przez Patryka Mogilnickiego w książce „Nie ma się co obrażać” . Jego prace pokazywane były na wystawach w Nowym Jorku, Sztokholmie, Warszawie.

plakat_Ola_Niepsuj

Justyna Frąckiewicz
https://justynafrackiewicz.com

Rodowita warszawianka, rocznik ’90. Ilustruje, fotografuje, rysuje. Pracuje tylko w bałaganie i z kubkiem kakao na biurku. Uważa, że herbata bez cukru to czysta profanacja. Łapie inspiracje z powietrza i warszawskich chodników, dlatego treści z nich wypływające wraz ze świetnym warsztatem, stanowią prawdziwą siłę jej prac.

plakat_Ola_Niepsuj

Karol Banach
https://karolbanach.com

Karol Banach lubuje się w surrealistycznych kształtach, które ze swobodą przenosi do świata swoich prac. Pełne życia i kolorów postaci znajdują swój dom na ilustracjach w czasopismach, grafikach reklamowych i muralach. Dla NCPP stworzył szaloną, srogo hałasującą orkiestrę! Karol uznawany jest za jednego z najzdolniejszych polskich ilustratorów. Jego lista klientów obejmuje Adobe, Uber, WWF, Snapchat, Dropbox, Ikea, The New York Times, Huawei, American Express i The Washington Post.

plakat_Ola_Niepsuj

Kasia Jasińska - Gra Fika
http://sklep.gra-fika.com

Grafik, ilustrator, rocznik 1976. Jest autorką wszystkich plakatów Gra-Fiki.Kontynnuje rodzinne tradycje - dorastała w oparach farb i rozpuszczalników w pracowni taty. Kilkanaście lat spędziła przed monitorem projektując systemy identyfikacji wizualnej, wydawnictwa i kampanie głównie dla instytucji kulturalnych. Ale zatęskniła za zapachem farb i tak powstały pierwsze sitodruki Gra-Fiki. Najbardziej lubi: kolory. 

plakat_Ola_Niepsuj

Jan Kallwejt
https://www.kallwejt.com

Znany jest z charakterystycznych ilustracji, regularnie pojawiających  się w wielu polskich i zagranicznych tytułach prasowych, kampaniach reklamowych i przeróżnej maści projektach oraz publikacjach.Jako grafik i ilustrator prezentował swoje artystyczne projekty na wielu wystawach grupowych i indywidualnych. Podstawą jego stylu jest prosta, ikoniczna forma o ograniczonej palecie barw która często rozwija się w rozbudowane, zagęszczone kompozycje pełne detali i znaczenia. Grafiki te nacechowane są absurdalnym poczuciem humoru dopełnionym delikatną perwersją. Po kilku latach spędzonych w Niemczech i Hiszpanii Kallwejt powrócił niedawno do rodzinnej Warszawy gdzie urodził się w 1981 roku.

plakat_Ola_Niepsuj

Joanna Gniady
https://joannagniady.com

Leworęczna ilustratorka z Wrocławia. Współpracuje z magazynami, wydawnictwami, instytucjami kulturalnymi i agencjami reklamowymi na całym świecie. Do jej klientów należą m.in. Opéra National de Paris, IKEA, The Guardian, The Telegraph, Der Spiegel, ELLE Italia, L'Officiel, Glamour, Psychologies, Wysokie Obcasy, Twój Styl, Label Magazine, Zwierciadło, Charaktery, Czesław Śpiewa, Leo Burnett Canada, Landor Associates Paris.

plakat_Ola_Niepsuj

Kasia Fednik - Ładne rzeczy
https://www.facebook.com/laadne.rzeczy

tworzy rysunki, ilustracje, projekty graficzne oraz rysunkowe rzeczy do patrzenia, noszenia, wieszania, przytulania i zamawiania!

Wszystkie "skarby" z grafikami zaprojektowanymi przez tych wspaniałych artystów znajdziecie w naszym sklepie pod adresem sklep.ncpp.opole.pl
Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy Kogeneracja
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X