Sponsor ECO SA

O nas

Witamy w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki!

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki to jedyne w Opolu miejsce, w którym koncerty odbywają się przez cały rok. Bez względu na aurę z kilku naszych scen rozbrzmiewa muzyka niemal każdego rodzaju. Narodowe Centrum Polskiej Piosenki jest również zarządcą muzycznej wizytówki Opola – Amfiteatru, w którym odbywa się legendarny Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej.
Jednak Narodowe Centrum Polskiej Piosenki to nie tylko Amfiteatr i odbywające się przez całe wakacje letnie koncerty oraz inne imprezy plenerowe. Przez cały rok, w mieszczącej 500 osób Sali Kameralnej z nowoczesnym sprzętem, NCPP organizuje kilkadziesiąt koncertów najważniejszych polskich zespołów i wykonawców. Tym samym, w okresie jesienno-zimowo-wiosennym Narodowe Centrum Polskiej Piosenki zamienia się w jeden z najważniejszych klubów koncertowych w Polsce.
NCPP realizuje ponadto inne projekty, m.in. spotkania, warsztaty, przeglądy i projekcje filmowe. Co roku cyklicznie, w październiku odbywa się Opolski Festiwal Gór prezentujący najwybitniejszych wspinaczy, himalaistów, biegaczy i ludzi gór.
Narodowe Centrum Polskiej Piosenki jest również platformą współpracy z organizacjami pozarządowymi, instytucjami Miasta Opola w zakresie nie tylko wykorzystania infrastruktury NCPP (Sala Kameralna, Amfiteatr), ale także pomocy w organizacji wszelkich projektów kulturalnych ze szczególnym wyróżnieniem działań muzycznych.   
Nasze centrum tworzy również Muzyczny Informator Culturalny (mic.ncpp.opole.pl), gdzie prezentujemy artykuły, podcasty, wywiady o tematyce muzycznej.
Zapraszamy do współpracy i śledzenia naszej działalności na stronie internetowej ncpp.opole.pl, w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram i YouTube.

Zakup pętli indukcyjnej i barierek - baner

Partnerzy NCPP:

Miasto Opole Muzeum Polskiej Piosenki ECO Logistyka Miejska Biblioteka Publiczna Opolskie Lamy Kogeneracja
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X